easy web maker

O NAS

Poznaj lepiej gabinet DERMISS

Witryna w budowie

Zapraszamy ponownie

Mobirise

Witamy

na naszych stronach

Gabinet Kosmetologii i Podologii DERMISS to miejsce, gdzie w przytulnym wnętrzu i miłej atmosferze możesz zapomnieć o codziennych problemach i podarować sobie chwilę relaksu. Tutaj pozbędziesz się problemów ze skórą, zadbasz o zdrowie swoich stóp i upiększysz ciało efektownym makijażem, manicure, a także wydobędziesz blask spojrzenia dzięki spektakularnemu przedłużeniu rzęs.

Dzięki wiedzy zdobytej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, licznym szkoleniom, doświadczeniu i znajomości branży kosmetycznej jestem w stanie wyselekcjonować spośród wielu zabiegów te, które dają najlepszy i najbardziej trwały efekt. W swojej pracy wykorzystuje kosmetyki stworzone i rekomendowane dla lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów oraz urządzenia kosmetyczne wysokiej jakości. Każda wizyta opiera się na fachowej diagnozie skóry, poradach dotyczących pielęgnacji i doborze odpowiedniego zabiegu.

Kosmetologia to nie tylko mój zawód, ale też pasja. Zapraszam do mojego gabinetu - znajdź chwilę, by zadbać Tylko o siebie. Służę fachową pomocą i doświadczeniem.

Aby zmaksymalizować efektywność zabiegów zaplanuj szczegółowo swój terminarz wizyt.

Umów wizytę

Adres

ul. Rzeszowskieg
72-200 Nowogard


Kontakt

email: info@dermissnowogard.pl 
telefon: +48 785 400 906